מהפכת המשקיעים...

זה לא עוד קורס, זו השקעה לחיים מוצלחים!

ללמוד נדל"ן מהמקצוענים

נחשוף בפניכם את מה שאתם צריכים לדעת כדי לפעול בביטחון בשטח ולהצליח. אילן מיכאלי ומיטב המרצים מובילים ביחד את המסלול המקצועי בישראל להגשמת משקיעים בנדל”ן. זהו מסלול מרתק ומתקדם, מסלול המשלב את רכשית הידע הנדרש, עם עבודה בשטח ואנרגיות מנצחות. זו שיטת לימוד מוכחת!! לא מאמינים? מוזמנים לשאול כל אחד מה- 6,000 + בוגרי המכללה שלנו…

חברות במועדון המשקיעים

מועדון המשקיעים של אומנות הנדל”ן כולל מעל 6,000 חברים פעילים, המתמחים לעסקאות עם תשואות גבוהות וברמת סיכון נמוכות. החברות במועדון כוללת מגוון חבילות השקעה בלעדיות, השתתפות במפגשים ובקבוצות סגורות ברשת שבהם חברי המועדון עוזרים לחבריהם ומציגים הזדמנויות השקעה. כמו כן הדלת (והטלפון) של אילן מיכאלי תמיד פתוחים בפני חברי המועדון.

אחריות ודרך חיים

אנו מאמינים בחדשנות, פתיחות, חשיבה מהירה והצלחה! אנו קבוצת אריות ולא כבשים! אנחנו משפחה! חיים, צדים, אוכלים ומבלים יחדיו, עוזרים ומשלימים את החסר. כל בן חדש המצטרף לקבוצה מקבל תעודת אחריות, קבוצתית ואישית של אילן מיכאלי. אם לא הבנתם – תלמדו שוב, אם לא למדתם – תקבלו את כספכם בחזרה… לא נזרוק כסף לשווא!

נפתחה הרשמה מוקדמת לקורס המשקיעים...

מה נלמד?

מנוף לצמיחה והתקדמות כלכלית משמעותית!

מנוף לצמיחה והתקדמות כלכלית משמעותית בחייכם ללא סיכון תוך יצירת הון והשגת חוסן פיננסי וכלים מעשיים מתקדמים לניצול ההזדמנויות!

ניסיון בשטח תוך למידת הלקחים ויישומם!

הקורס נבנה לאחר שנים רבות של ניסיון בשטח תוך למידת הלקחים ויישומם בקורס כך שאתם לא צריכים לעשות את כל הטעויות שמשקיעים רבים עושים ובסופו של דבר מפסידים את כספם.

לעשות עסקת נדל"ן ללא סיכון!

למידה מעשית ופרקטית וכבר במהלך הקורס תוכלו לעשות עסקת נדל”ן ללא סיכון עם הידע והכלים שתקבלו.

 במהפכת המשקיעים ניתן לבחור מבין 3 קורסים:

קורס משקיעים – קורס עיוני לניתוח שוק והשקעות נדל”ן, מיקצועי ומקיף הכולל 5 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות בהנחיית אילן מיכאלי ומיטב המרצים בתחום. קורס פרקטיקה – קורס מעשי לניתוח שוק והשקעות נדל”ן (דרוש ידע מוקדם) כולל 9 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות עם אילן מיכאלי המסלול המשולב – מסלול מלא! קורס מעשי ופרקטי הכולל 14 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות, בהנחיית אילן מיכאלי עם מיטב המרצים בתחום.

קורס עיוני לניתוח שוק והשקעות נדל”ן

מנחה הקורס: אילן מיכאלי

על מנת לבצע השקעות נדל”ן חכמות, אנחנו צריכים לפעול מתוך ידע. בקורס זה נלמד את הבסיס להשקעות בנדל”ן תוך שילוב ידע תיאורטי, פיתוח מיומנויות וחשיבה מקצועית לעבודה בתחום. קורס זה מיועד ליזם המתחיל ועל כן מחייב נוכחות של רוח יזמית בקרב הסטודנטים.

חשיבה נדל”נית

הכל מתחיל בצורת החשיבה שלנו . הבנה של החוקים הלא כתובים בהתעסקות בתחום המרתק ביותר … א נ ש י ם !

לא נדרש ידע מוקדם!

הכרות עם הזירה הנדל”נית: סוגיות על השקעות ומשקיעים בשוק

(מפגש 1)

מפת הדרכים וסדר הפעולות למשקיע המתחיל . היכן מתחילים? מה זה נדל”ן ומה משפיע עליו? על מה משפיע הנדל”ן? נכיר את מגוון סוגי ההשקעות בנדל”ן (אקזיט, אופציה, נדל”ן מניב) מיהם המשקיעים הפועלים בשוק וממה הם מושפעים? איך עושים עסקת נדל”ן ללא הון התחלתי באפס אחוז סיכון ?

מיסוי ורכישת זכויות במקרקעין – שיעור עם עו”ד

(מפגש 2)

מהי זכות קניינית במקרקעין , מהי חכירה , סוגי רישום בעלות על נכסי נדל”ן והבנה של תיק בניין וצו בית משותף . מיסוי מקרקעין – חובות וזכויות המשקיע . מס רכישה ומס שבח, כיצד מחושבים המיסים וכיצד הם משפיעים על עסקת מקרקעין, מיסוי שכירות.

מימון לעסקאות נדל”ן – איך נראית משכנתא?

(מפגש 3)

עסקת נדל”ן טובה מורכבת גם ממימון נכון ובהתאם לעסקה. בשיעור זה תגלו מה הבנק לא רוצה שתדעו .. תמהילים מול ריביות , תפקיד הרגולטור והשפעתו על העסקה שלנו. השוואה בין בנק מסחרי לבנק למשכנתאות . איזה מימון מתאים לאיזו עסקה ? מימון תופרים בהתאמה.

יזמות נדל”ן – מהות היזם

(מפגש 4)

במקום בו רוב האנשים רואים קושי היזם רואה הזדמנות . איך מזהים הזדמנות טובה וכיצד פועלים בתמ”א 38- פינוי בינוי -עסקאות קומבינציה ושלושה כובעים מהם יכול היזם לפעול. מהם התנאים הבסיסיים לקיום כל סוג של יזמות ?

שיעור סיכום טרום ירידה לשטח – ארגז כלים לנדלניסט

(מפגש 5)

רגע לפני שיוצאים לשטח, נכיר את ארגז הכלים המחייב כל משקיע מתחיל. מהם הכלים הנדרשים להצלחה. איך נראה חוזה מכר ועל מה צריך להקפיד . זכרון דברים , לחתום או לא? חמשת הדברים שכל משקיע חייב לדעת לפני חתימת חוזה השכרת דירה , עשרת כללי הברזל להשכרת נכס ולימוד חוזה השכירות שלנו .

*ייתכנו שינויים בתוכנית הלימודים

קורס מעשי לניתוח שוק והשקעות נדל”ן

מנחה הקורס: אילן מיכאלי

פרקטיקה בנדל”ן

קורס זה מיועד לבעלי ידע מוקדם בנדל”ן! כבר בשיעור הראשון לנצא לדרך עם עבודה מעשית אפקטיבית בזירה הנדל”נית. קורס זה ייתן לכם כלים מעשיים מתקדמים לניצול ההזדמנויות הרבות הקיימות בשוק כדי שתוכלו לפעול בביטחון בשטח. המטרה שלכם בקורס זה היא להתנסות כמה שיותר בשטח ולהכיר את כל הקשיים שמשקיע נדל”ן מתמודד איתם.

חניכה קבוצתית

עבודת שטח בקבוצות ויחידים , מטלות ומשימות. הרבה עבודה קשה וניתוח התוצאות בדיונים בכיתה. – החל מהשיעור הראשון התלמידים נדרשים לעבודת שטח במסגרת של 4 שעות שבועיות- (לא פחות וגם לא יותר) בשעות אחה”צ. – בתחילת כל מפגש רבע שעה ראשונה מוקדשת לשאלות שיעלו מתוך עבודתכם בשטח (תכינו את המחברות!)

ניתוח שוק ובניית תכנית עסקית להשקעה בנדל”ן

(מפגש 1)

משקיע ללא ניתוח שוק וחזון אישי מפורט, הינו כחייל הנלחם עם נשק ללא תחמושת. תוכנית עסקית מפורטת חובה! איך נראה השוק שלנו ? מי השחקנים בו ואיך הם מתחלקים? איך משכירים את הנכס? כיצד בוחרים שוכר? איך נראה חוזה שכירות של תוכנית פעולה להתנהלות עם הנכס עוד לפני שרכשנו אותו . איך מממשים אותו ומתי? מקצוענים …מה עושים ומה בשום פנים ואופן לא עושים? נלמד על הכל מהכל 🙂

בנק מסחרי מול בנק למשכנתאות

(מפגש 2)

מה ההבדל בין בנק מסחרי לבין הבנק למשכנתאות ואיך אני יודע למי לפנות “כל האפשרי נעשה, והבלתי אפשרי ייעשה” מכללת אומנות הנדל”ן ואיך כדי לממן עסקה? יתרונות וחסרונות של כל אחד מהבנקים. בנק מסחרי יכול להיות לשותף משלים לעסקה או לחלופין ספונסר מלא לעסקת מקרקעין . מהם הכללים לגיוס כסף מבנק מסחרי . איך ניגשים אליו , איך מדברים איתו ואיך מגייסים אותו לצידנו? מהם הכללים לגיוס מימון מבנק למשכנתאות ומתי כדאי לי לבחור בו?

רכישה והשבחה

(מפגש 3)

שיפוץ? תוספת בניה? תמ”א 38 ? פינו בינוי? האם השבחה מביאה איתה תוצאות? איך בודקים דירה? מה לחפש? איך להעריך? האם כדאי לשפץ? מתי כן ומתי לא? מבנים לשימור(באו האוס, אקלקטי , ארט דקו ), מבנים טרומיים ובנייה מבלוקים – מה ההבדלים ביניהם ואיך אנחנו יודעים עם מה אנחנו מתעסקים.

דירות נטושות ומכרזים

(מפגש 4)

מיהו כונס ומה תפקידו ? איך מתמודדים עם מכרזים , מהם הכללים ומהם הכללים ההבדל בין כינוס נכסים למכרז של חברה ציבורית ובין מכירה מכוח צו בית משפט שניתן לכופף? לבין מכרז פרטי . היתרונות והחסרונות של כל אחד , כיצד מזהים הזדמנות וממה להיזהר . דירות נטושות – מה עושים איתן והיכן מסתתרות ההזדמנויות והיכן הסכנות .

ניהול משא ומתן

(מפגש 5)

איך אתה מוביל במקום להיות מובל? עשה ואל תעשה . מהו אפקט הצופה מהצד ואיך אתה משתמש בו לטובתך? באיזה שלב שולפים ואיך? ההבדלים בין משא ומתן ישיר לבין משא ומתן עקיף (עולמות שונים) . שפת הגוף במצבים . הנחתת הפטיש ויצירת כאוס עוזרים לנו ? זכרון דברים והצעת רכישה עוזרים לנו ? (שיעור חובה)

ניהול בעלי מקצוע

(מפגש 6)

עו”ד , שמאי , מתווך , שיפוצניק , איך מנהלים אותם ואיך לפעול מולם ומהם הקווים האדומים שאותם אסור לנו לעבור? בנקאי – כל אלה יכולים להיות לעזרנו או לחלופין לאויבינו הגדולים ביותר, איך לא ליפול במלכודת של מוכר נוכל? הכל מהכל (שיעור חובה!)

רשויות מקומיות והשפעתן על שוק הנדל”ן

(מפגש 7)

סקירה היסטורית של שוק הנדל”ן בארץ- השפעת הרשויות והממשלות על מחירי הנדל”ן והתפתחותו במדינת ישראל. איך ערים מסוימות נפלו לתהומות בזמן שאחרות נשמו אוויר פסגות? כיצד שינויים אלו השפיעו על המפה הנדל”נית בה פועל המשקיע כיום, בניית העתיד מתוך ההבנה על העבר.

שיעור מימוש

(מפגש 8)

לשיעור הזה אנו אוהבים לקרוא בשם נוסף “איך נפלו גיבורים” . מכירת נכס הינה אומנות בפני עצמה . מה היתרונות והחסרונות של צורות המכירה השונות. לדוגמא : פרסום באינטרנט , שלט על הדירה , מתווך , מכרז , ומהי השיטה האולטימטיבית?

סיכום הקורס

(מפגש 9)

סיכום כל הקורס במבט לאחור: הצגת ניתוחי שוק וקבלת הערות, תוך תשומת לב ודגש על העבודה הרבה שביצענו בשטח. סיכום, מסקנות ,לקחים…רענון הנקודות החשובות ולסיום – חלוקת תעודות.

*ייתכנו שינויים בתוכנית הלימודים

הקורס המלא לניתוח שוק והשקעות נדל”ן

מנחה הקורס: אילן מיכאלי

קורס זה משלב ידע תיאורטי יחד עם עבודה מעשית אפקטיבית, להבנת השוק , השפה והצטיידות במכלול הכלים החיוניים ליצירת תוצאות פורצות דרך. זאת נעשה באמצעות מתן ידע מקיף יחד עם פרקטיקה , תוך שילוב מנצח של שני המרכיבים: חשיבה נדל”נית ו-חניכה…

חשיבה נדל”נית – הכל מתחיל בצורת החשיבה שלנו . הבנה של החוקים הלא כתובים בהתעסקות בתחום המרתק ביותר … א נ ש י ם !

חניכה קבוצתית – עבודת שטח בקבוצות ויחידים , מטלות ומשימות יחד עם הרבה עבודה קשה וניתוח תוצאות בדיונים בכיתה.

“הסבלנות מרה אך פירותיה מתוקים”

הפסיכולוגיה מאחורי ההשקעה

(מפגש 1)

משקיע חייב לחשוב אחרת . אחרת מה מבדיל אותו מההמונים? נקודת המוצא וצורת העשייה עוד מנקודת ההתחלה חייבת להיות שונה . במהלך ההרצאה נלמד איך לבנות חזון אישי עם מטרות ברורות . נבחן את הפרדיגמות הישנות שלנו והאם הן מהוות מכשול . נלמד על הכלים הבסיסיים לנקודת הפתיחה וכללים של עשה ואל תעשה .

סוגי משקיעים ושוק הנדל”ן

(מפגש 2)

מי הם השחקנים בזירה ? מהי צורת פעולתם ? איך נראה גרף הנדל”ן לאורך השנים וההשפעה שיש לסוגי השחקנים בשוק הנדל”ן . איך הם גורמים לירידות ועליות מחיר ואיך השוק משתכלל מרגע לרגע . מה משפיע על השוק ואיך מודדים זאת הלכה למעשה .

סוגי השקעות בנדל”ן ארגז כלים

(מפגש 3)

השקעות בנדל”ן: נדל”ן מניב , אקזיט ותזרים מזומנים – הגדרה והבנה על בוריה של כל צורת השקעה, וסוג המימון הנדרש עבורה. מהם גבולות כל עסקה (בזמן וכסף) ואיך מחשבים כדאיות ? האם כל סוג של עסקה מתאים לכל סוג של אדם?

ניתוח שוק ובניית תכנית עסקית להשקעה בנדל”ן

(מפגש 4)

משקיע ללא ניתוח שוק וחזון אישי מפורט, הינו כחייל הנלחם עם נשק ללא תחמושת. תוכנית עסקית מפורטת חובה! איך נראה השוק שלנו ? מי השחקנים בו ואיך הם מתחלקים? איך משכירים את הנכס? כיצד בוחרים שוכר? איך נראה חוזה שכירות של תוכנית פעולה להתנהלות עם הנכס עוד לפני שרכשנו אותו . איך מממשים אותו ומתי? מקצוענים …מה עושים ומה בשום פנים ואופן לא עושים? נלמד על הכל מהכל 🙂

מיסוי וזכויות במקרקעין

(מפגש 5)

שיעור עו”ד– עקרונות בסיסיים בעסקאות מקרקעין , מהי עסקת מקרקעין , מהי זכות במקרקעין , מהו מינהל מקרקעי ישראל ומה תפקידו, דרכי רישום מקרקעין, מהו נסח טאבו, הערת אזהרה, מיסוי מקרקעין: מס רכישה, מס שבח, הוראת השעה, עסקת אקראי בעלת אופי מסחרי, מיסוי הכנסה משכירות וכו’.

בנק מסחרי מול בנק למשכנתאות

(מפגש 6)

מה ההבדל בין בנק מסחרי לבין הבנק למשכנתאות ואיך אני יודע למי לפנות ואיך כדי לממן עסקה? יתרונות וחסרונות של כל אחד מהבנקים. בנק מסחרי יכול להיות לשותף משלים לעסקה או לחלופין ספונסר מלא לעסקת מקרקעין . מהם הכללים לגיוס כסף מבנק מסחרי . איך ניגשים אליו , איך מדברים איתו ואיך מגייסים אותו לצידנו? מהם הכללים לגיוס מימון מבנק למשכנתאות ומתי כדאי לי לבחור בו?

משכנתא ומה שמאחוריה

(מפגש 7)

אילו דרכים יש ברשותנו כדי לממן עסקה? איזה מסלול לבחור? איך לתכנן ריביות לטווח ארוך? לוח סילוקין, לוח שפיצר , ריבית קבועה , קרן שווה , פריים ,צמוד מדד וכו’ הכרות והבנת עולם המונחים.

ניהול משא ומתן

(מפגש 8)

איך אתה מוביל במקום להיות מובל? עשה ואל תעשה . מהו אפקט הצופה מהצד ואיך אתה משתמש בו לטובתך? באיזה שלב שולפים ואיך? ההבדלים בין משא ומתן ישיר לבין משא ומתן עקיף (עולמות שונים) . שפת הגוף במצבים . הנחתת הפטיש ויצירת כאוס עוזרים לנו ? זכרון דברים והצעת רכישה עוזרים לנו ? (שיעור חובה)

ניהול בעלי מקצוע

(מפגש 9)

עו”ד , שמאי , מתווך , שיפוצניק , איך מנהלים אותם ואיך לפעול מולם ומהם הקווים האדומים שאותם אסור לנו לעבור? בנקאי – כל אלה יכולים להיות לעזרנו או לחלופין לאויבינו הגדולים ביותר, איך לא ליפול במלכודת של מוכר נוכל? הכל מהכל (שיעור חובה!)

יזמות ותמ”א 38

(מפגש 10)

“כל האפשרי נעשה, והבלתי אפשרי ייעשה” מכללת אומנות הנדל”ן מה נדרש בשביל להיות יזם בתחום ההתחדשות העירונית? איפה המוקשים בתחום? זיהוי הזדמנויות נוספות תוך כדי העבודה בשטח. שיתופי פעולה פוריים עם בעלי זכויות, יזמים, קבלנים ובעלי דירות.

שיעור מימוש

(מפגש 11)

לשיעור הזה אנו אוהבים לקרוא בשם נוסף “איך נפלו גיבורים” . מכירת נכס הינה אומנות בפני עצמה . מה היתרונות והחסרונות של צורות המכירה השונות. לדוגמא : פרסום באינטרנט , שלט על הדירה , מתווך , מכרז , ומהי השיטה האולטימטיבית?

רכישה והשבחה

(מפגש 12)

שיפוץ? תוספת בניה? תמ”א 38 ? פינו בינוי? האם השבחה מביאה איתה תוצאות? איך בודקים דירה? מה לחפש? איך להעריך? האם כדאי לשפץ? מתי כן ומתי לא? מבנים לשימור(באו האוס, אקלקטי , ארט דקו ), מבנים טרומיים ובנייה מבלוקים – מה ההבדלים ביניהם ואיך אנחנו יודעים עם מה אנחנו מתעסקים.

כונס נכסים- דירות נטושות ומכרזים

(מפגש 13 )

מיהו כונס ומה תפקידו ? איך מתמודדים עם מכרזים , מהם הכללים ומהם הכללים ההבדל בין כינוס נכסים למכרז של חברה ציבורית ובין מכירה מכוח צו בית משפט שניתן לכופף? לבין מכרז פרטי . היתרונות והחסרונות של כל אחד , כיצד מזהים הזדמנות וממה להיזהר . דירות נטושות – מה עושים איתן והיכן מסתתרות ההזדמנויות והיכן הסכנות .

סיכום הקורס

(מפגש 14)

סיכום כל הקורס במבט לאחור: הצגת ניתוחי שוק וקבלת הערות, תוך תשומת לב ודגש על העבודה הרבה שביצענו בשטח. סיכום, מסקנות ,לקחים…רענון הנקודות החשובות ולסיום – חלוקת תעודות.

מה אומרים הבוגרים?

אילן מיכאלי

אילן מיכאלי הינו הבעלים של קבוצת IMG, בעל ניסיון של 20 שנה בתחום הנדל”ן כבעל חברת נדל”ן, משקיע, מרצה בכיר בתחום ומייסד מכללת אומנות הנדל”ן!

אלי פראגר

בוגר מכללת אומנות הנדל”ן, מנכ”ל משותף בחברת I.M.G משכנתאות, מכשיר ומלווה יועצי משכנתאות, מתמחה במימון נדל”ן לדירות מדורים, פיתח את מחשבון המשכנתא הטוב והשימושי ביותר ליועצי משכנתאות.

עו”ד שירה אביטל

שירה מלווה מזה שנים את לקוחותיה בעסקאות נדל”ן שונות ברחבי הארץ. בין לקוחותיה: מוכרים ורוכשים, משקיעי נדל”ן, יזמים וקבלנים ודיירים רבים בפרויקטי התחדשות עירונית.

כמה עולה מהפכה?

כמה זה עולה?

קורס פרקטיקה

כדי ללמוד מהשטח
6,500
  • קורס נדל״ן מעשי

  • דרוש ידע מוקדם

  • כולל 9 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות, עם אילן מיכאלי

  • כולל חברות vip במועדון המשקיעים

המסלול המשולב

למשקיע מא׳ עד ת׳
7,900
  • מסלול מלא, מעשי ופרקטי

  • לא נדרש ידע מוקדם

  • כולל 14 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות, עם מיטב המרצים בתחום

  • כולל חברות vip במועדון המשקיעים

מועדי פתיחה

קורס משקיעים

יום שליש – 1.11.2016

קורס פרקטיקה

יום רביעי – 22.1.2016

המסלול המשולב

יום שלישי – 10.11.2015 יום ראשון – 20.12.2015

שאלות נפוצות

למי הקורס מיועד?
לכל מי שרוצה להצליח ולהשפיע בתחום הנדל”ן, ללמוד מהמומחים איך עושים כסף בזירת ההשקעות.

כמה שעות עלי להקדיש כדי להצליח?
6 שעות לשבוע במהלך הקורס (3 שעות בכיתה + 3 שעות נוספות לביצוע המטלות ושיעורי הבית).

מתי והיכן מתקיים הקורס?
הקורסים מתקיימים בתל-אביב ובירושלים, אחת לשבוע בשעות 18:00-21:00.

פיספסתי שיעור- מה עלי לעשות?
לכל תלמיד ובוגר תינתן האפשרות לשיעורים חוזרים (ללא תשלום ובתיאום מראש כמובן)

איזו תעודה אני מקבל בסוף הקורס?
מחפש תעודות לתלות על קירות? לא הגעת למקום הנכון! ההכרה היחידה שצריכה להיות חשובה לך היא, איך יראה חשבון הבנק שלי בעוד 5 שנים מהיום, בעקבות העסקאות שאצליח לעשות בתחום זה.

מה קורה במידה ועשיתי את הקורס ועדיין אין לי מושג בנדל?
במידה ונכחת בשיעורים, ביצעת את כל המטלות ולא הפקת את הידע הדרוש, כספך יוחזר.

אני מעוניין להירשם קורס פרקטיקה - איזה ידע מוקדם דרוש?
ידע מוקדם משמעו ניסיון בתחום הנדל”ן: כעצמאי או כשכיר. אדם אשר מכיר את המושגים הבסיסיים ומכיר את שוק הנדלן הפועל בישראל.

כמה עולה החברות במועדון המשקיעים?
מועדון זה בלעדי לבוגרי אומנות הנדל”ן והחברות בו ללא עלות, לכל החיים.

אני בוגר, למה אני לא חבר במועדון המשקיעים?
כל בוגר, נרשם אוטומטית‎ למועדון המשקיעים שלנו! אם אינך מקבל עדכונים או מצורף לאחת הקבוצות, הירשם כאן ונטפל בך מיד.

האם אני יכול להצטרף למועדון המשקיעים בלי ללמוד במכללה?
לא, ניתן להצטרף למועדון רק אם אתם בוגרי מכללת אומנות הנדל”ן.

איך ניתן לשלם ובכמה תשלומים?
ניתן לשלם בכרטיס אשראי, שיקים ומזומן. בשיקים ניתן לשלם עד 6 תשלומים ובאשראי עד 3 תשלומים.

טלפון: 03-651-2530 | פקס: 03-649-5618 | אימייל: [email protected] כתובת: מגדל ב.ס.ר. 2 (קומה 26) רחוב בן גוריון 1, רמת גן

מכללת אומנות הנדל"ן

הרשמה לפרטים

מלאו פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי